Päästin hamsterin juoksupalloon muutamaksi minuutiksi. Tänään juossut itsekin asioilla. Kirjoitin kirjeen. Katsoin walking deadit. Latasin yhden pelin uudestaan. Kello on jo paljon, ja haluisin vielä suihkun kautta nukkumaan. Liikaa oon syönyt joo. Suklaatuulihattuja, tortillaa, burger kingin whopperin sekä mustikkapirtelön, pullon pepsi maxia. Aamupalana keitin vaan lasin sokerivettä mustikoilla, kahviossa join kahvin. Aloin lukea Loitsujen kirjaa mutta se oli niin epäjännittävää että jäi kesken. Hoitsulle juttelusta jäi mieleen kun se tiesi Oskarseissa tapahtuneen läimäytyksen.
actionia aksoneihin
Suositut tekstit
- Tattis vaan siis arvostan oikeesti. Call me back?
- Jos en saa mitä haluan, otan halvimman ...jos ei tule nukkumaanmenoaika ensin
- Oon valmista kamaa
- Baldies aside how was what?
- Muisti virkistyy, kuin– kiikkustuolissa mitä tomerammin jämptimmin ja riuskemmin voisi olla kiinnostamatta vähempää kyl mitään miukumauku tonttujen huopatossutehtaan hissunviipula
- sellainen haavoittunut enkeli olo
Translate
tiistai 29. maaliskuuta 2022
Tilaa:
Lähetä kommentteja (Atom)
Ei kommentteja:
Lähetä kommentti
"Kiitos paljon, että otit aikaa lukeaksesi ja kommentoidaksesi kirjoitustani! Arvostaisin, jos voisit pitää kommenttisi ystävällisenä ja positiivisena. Kiitos myös, että tarkistat oikeinkirjoituksen ennen julkaisemista!"