Handle with Care – Contents May Include: Overthinking, Wit, Existential Musings, and a Dash of Chaos. Best Observed Through the Lens of Introspection

Tekstit ovat suomalaisen naisen päiväkirjamerkintöjä, joissa hän kirjoittaa arkielämästään, harrastuksistaan ja ajatuksistaan. Hän jakaa paljon omia mielipiteitään ja kokemuksiaan, joista osa liittyy henkiseen terveyteen, elämänarvoihin ja yhteiskuntakritiikkiin. Hän kirjoittaa myös paljon harrastuksistaan, kuten postikorttien lähettämisestä, kirjojen lukemisesta ja peleistä. Tekstin tyyli on avoin, suora ja henkilökohtainen.

Suositut tekstit

maanantai 4. tammikuuta 2021

Kenen vittu synttärit pyhämaria

Telkkarista tulee vaan spimpssoneita ja suutparkkiin. En ehQ kestä. Tilattu ruokaa on. Tulkoon valkeat nietokset vittu tylsä yksinäinen olo jotten kuole kohtpuokkii.

Haluatte ruveta tutustuu noku itte en haluu! Kyl mä kaikki tiedän.

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti

"Kiitos paljon, että otit aikaa lukeaksesi ja kommentoidaksesi kirjoitustani! Arvostaisin, jos voisit pitää kommenttisi ystävällisenä ja positiivisena. Kiitos myös, että tarkistat oikeinkirjoituksen ennen julkaisemista!"