Heräsin unilta ja ne kaikki oli jotenkin pakkomielteisen järjestyksellisiä ja sit alkoi ahdistaa... Facebook ehdotti kaveriksi terapeuttianikin.
Mutta sen mä taisin twiitata twitteriin. Meni vähän myöhäiseksi nukkuunmeno, kun olin kuuntelevinaan nettiradiosta Brit awardseja. Yhden kategorian voittajan kuulin, enkä muista sitäkään erityisemmin. Nopealla googletuksella ei tarvi kuin yhden suukon vaan.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgaWmYzOdig1tT6IIm3nDbgsK5pFEPqCJmzcM7jCu4MIKADoa1l5iWAQ2W30a7jIPpN4iTrdcOsQzpsQFEWvDTgY-4cPfuY3nu8X3TrT2uvq3svB_itU2yd5NSOnwxvor4V9jBkyb17JEyH/s400/mimekiss_kajsa.png)
Ei kommentteja:
Lähetä kommentti
Kiitos että ajattelit kirjoitustani ja ajattelit jättää kommenttia, mutta pidäthän tyylisi positiivisena. Kirjoitat asiallisesti ja kiinnittäisit, huomiota oikeinkirjoitukseen, kiitos!