Nää nuorten ahdistuneisuushäiriöt on vitsi. Skitsofrenia sen olla pitää, kemiallinen teloitus, elämän täydellinen pilaaminen psykiatrialla ja ainakin 18 vuotta ensin pompottelua ennen kuin 36-vuotiaana aikaisintaan eläke toistaiseksi! Alle 30 vuotias ei edes ole vielä elänyt!
Ainakin viisi itsariyritystä, kolme kertaa osastolla vähintään. 1-4 kk. Laillisuuden rajoilla. Sitten vasta pääset ehkä. Nuoret on pilalle lellittyjä! Eivät edes tiedä mitä ahdistus on, todellisia sydämen tykytyksiä ja pelkoa. Ei edes pelkoa siitä mitä on mahdollista, vaan sen yli! Masentavaa. Psykoottisen apaattisen flegmaattisen epätodellisen anhodisen dissosioivaa vittu. Niin oppikaa olla sen verran rumia ettette ansaitse elää.
Ei kommentteja:
Lähetä kommentti
"Kiitos paljon, että otit aikaa lukeaksesi ja kommentoidaksesi kirjoitustani! Arvostaisin, jos voisit pitää kommenttisi ystävällisenä ja positiivisena. Kiitos myös, että tarkistat oikeinkirjoituksen ennen julkaisemista!"