Tilillä taitaa olla enää euro hieromassa toista euroa vasten. Huomenna pitäisi käydä juttelemassa psyk. hoitajan kanssa taas. Katson Telia Playsta telkkaria. Kaksi viikkoa siitä kun mulle tuotiin jääkaappi täyteen. Siellä on enää yksi paketti kanapihvejä. On mulla kuivamuonaa pilvin pimein. Nuudeleitakin melkein tusina.
Nousin aamulla sulkee parvekkeenoven. Myöhemmin oli pakko nousta ylös ja laittaa tuuletin päälle. Melkein otin kylmän sukelluksen muoviseen ammeeseen. Eilisestä ollut bikinien yläosa päällä. Sellainen merenneito simpukka osanen lilanvärinen.Discordissa seikkailin myös eilen illalla ennen kuin menin nukkumaan. Katsoin jotain peliä pelattavan. Muistutin tyyppejä ottaa lääkkeet. Voisin jatkaa projektihommiani. Ostin sille söpölle karmivalle nukke avaimenperälle myös läpinäkyvän laukun! Niin joo. Mä olen markkinamiesten unelma khyl (mutta on mulla luottotiedotkin ollut parasta A luokkaa joskus. Ymmärrän miten stressaavaa sitä rahaa on pyöritellä. varsinkin kun ei uskalla säästäkään... kaikki menee kuitenkin...)
Ei kommentteja:
Lähetä kommentti
"Kiitos paljon, että otit aikaa lukeaksesi ja kommentoidaksesi kirjoitustani! Arvostaisin, jos voisit pitää kommenttisi ystävällisenä ja positiivisena. Kiitos myös, että tarkistat oikeinkirjoituksen ennen julkaisemista!"